Hakkımızda

Mağaza ve market otomasyonunda anahtar teslim çözümlerinden edindiği tecrübeler doğrultusunda, güvenilir bir sisteme ihtiyaç duyan tüm sektörlerde, satış ve satış sonrası desteği en iyi şekilde vermektedir.

Ürün gamında çalıştığı üreticilere ve hizmet verdiği tüm firmalara,
 teminci ve müşteri gözüyle bakmaktan ziyade, iş ortağı olarak benimseyen firmamız, büyük ve küçük müşteri mantığından uzak kalarak her geçen gün pazar payını genişleterek emin adımlarla yol almaktadır. Ne sattım fikrinden uzak kalarak, iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu ürünleri belirleyip, düşük maliyet ve kaliteli hizmet olarak kendilerine sunmaktadır.

Mali onaylı pos yazarkasalar,
 sistem terazileri, el terminalleri, barkod okuyucular, barkod yazıcılar, bilgisayar ve network ürünleri ile bu ürünlereait yazılımları iş ortaklıklarına ulaştırmaktadır.

Kendi bünye
sinde geliştirilen el terminali yazılımı, şubeler arası online satışları takip edebilen yazlım ve mağaza yönetim çözümleri ile çalışmaları sürdürmektedir.

Hedefi, teknolojiyi, güveni, kaliteli hizmeti ve düşük maliyet felsefesini sunabilmek adına çalışan, araştıran, iş ortaklarına sunan bir firma olmaktır.